Rekenen is leuk en lekker!!

april 12, 2018

In de wiskundeles ging elk groepje aan de slag met het recept voor cake. De leerlingen berekenden eerst hoeveel ze van elk ingrediënt nodig hadden. Daarna zochten ze de kostprijs op van al deze ingrediënten. De juf deed de boodschappen en de kinderen de rest. Elke groep bereidde een deeg en de volgende dag kwam het resultaat mee op de sportvoormiddag.

Rekenen is leuk en lekker dat is nu wel bewezen.